Барселона спечели 4-та титла на Европа и показа на Юнайтед как се играе футбол! (ВИДЕО)

actualno.com

Още по темата

Футболът не е просто игра на живот и смърт. Той е по-важен от това!

Тази вечер по света ще се гледа срещата между двата ни клуба - Манчестър Юнайтед и ...126 милиона евро за победителя в Шампионска лига

Победителят във финала на Шампионска лига между Барселона и Манчестър Юнайтед ще си ...Стоичков: Барса ще бие лесно Юнайтед

Христо Стоичков обяви, че според него отборът, с който постигна най-големи успехи като ...Барселона покори Испания за 21-ви път! (ВИДЕО)

Отборът на Барселона е новият стар шампион на Испания. Два кръга преди края на сезона ...Рапърът Гошо от "Почивка" възпя и Барселона (видео с песента)

След като направи култови изпълнения за българската звезда на Манчестър Юнайтед - Димитър ...

етикети

БарселонаШампионска лига

Отборът на Барселона напълно заслужено е новият крал на Европа! Каталунците спечелиха с 3:1 финала в Шампионската Лига, след като победиха английския първенец Манчестър Юнайтед решителния сблъсък на "Уембли", а българският голмайстор на Висшата лига - Димитър Бербатов, бе тотално игнориран от мениджъра на Юнайтед сър Алекс Фъргюсън в последния момент и не попадна дори сред резервите. По този начаин Пептийм добави 4-а титла в славната си витрина, като само Реал Мадрид (9), Милан (7) и Ливърпул (5) имат повече трофеи в най-силния клубен турнир от "блаугранас".Срещата започна с натиск на Манчестър Юнайтед. В 10-ата минута Жерард Пике за малко щеше да си забие автогол, но излезлият напред страж на Барса Виктор Валдес не ..

Ключови думи : път, видео, ата минута, лига, барса, финала, отборът, меси, барселона, манчестър юнайтед, ернандес, каталунците, уембли, вия, шави, дер сар