Черно море изкопчи точка от Лудогорец, не зачетоха гол на шампиона (ВИДЕО)

dariknews.bg

Лудогорец и Черно море завършиха 1:1 в мач от 19-ия кръг на efbet Лига, съобщи Gong.bg. След попадение на Актау в 43-ата минута гостите откриха резултата. Той засече центриране отдясно на Родриго и се разписа във вратата на Илиев. В 84-ата минута влезлия като смяна Швиерчок изравни резултата. В добавеното време на срещата Сисиньо получи директен червен картон за груба проява срещу Иса.

В 87-ата минута топката влезе във вратата на Митрович след удар на Кешеру, но съдията Кабаков отсъди нарушение срещу вратаря. Така в крайна сметка резултатът се запази до края на срещата и двата тима взеха по 1 точка. В класирането Лудогорец е на върха с актив от 47 точки, а Черно море е на  5-ото с 28 точки.

Премиерът даде за пример "Лудогорец"

Черно море показа добра игра още от началото на двубоя. В 4-ата минута при контраатака към вратата на Лудогорец Актау пусна пас отляво към Родриго, който не съумя да засече топката във вратата на Илиев. Лудогорец отвърна с опасна атака на Лукоки, но Митрович остави отбора си в играта и спаси великолепно.

Черно море отново атакува опасно чрез Актау, той пусна пас отляво към Иса, но той нанесе лош удар и топката излезе в аут. В 28-ата минута Лудогорец пропусна да открие резултата, след като Лукоки стреля към вратата на Митрович, но топката прелетя встрани от вратата. Малко по-късно Кешеру пропусна от отлична ситуация, но се подхлъзна преди да нанесе удара и топката мина над вратата.

В 35-ата минута дойде и най-чистото положение пред вратата на Черно море. Марселиньо получи отличен пас от Вандерсон, но останал в чиста позиция прати топката в аут. ..

Ключови думи : ата минута, лудогорец, черно море, топката, резултата, пас, митрович, във вратата, актау