Парагвай помрачи дебюта на Дерменджиев в националния отбор

actualno.com

Българският национален отбор по футбол записа 12-ти пореден мач без победа. "Лъвовете" претърпяха загуба с 0:1 в контрола срещу Парагвай на Националния стадион "Васил Левски".

Българският национален отбор по футбол записа 12-ти пореден мач без победа. "Лъвовете" претърпяха загуба с 0:1 в контрола срещу Парагвай на Националния стадион "Васил Левски". По този начин новият селекционер на тима Георги Дерменджиев дебютира със загуба в мач, в който съставът ни бе категорично надигран и не успя да покаже почти нищо в предни позиции. Както е известно, двубоят бе изигран пред празни трибуни поради наказанието, което получихме от УЕФА след евроквалификацията срещу Англия.

Още в първите минути на мача Парагвай установи контрол над играта на терена. Гостите създадоха няколко добри положения пред вратата на дебютанта Георги Георгиев, но без резултат. Българският национален отбор по футболзаписа 12-ти пореден мач без победа. "Лъвовете" претърпяха загуба с 0:1 в контрола срещу Парагвай на Националния стадион "Васил Левски".

По този начин новият селекционер на тима Георги Дерменджиев дебютира със загуба в мач, в който съставът ни бе категорично надигран и не успя да покаже почти нищо в предни позиции.

Още в първите минути на мача Парагвай установи контрол над играта на терена. Гостите създадоха ред положения пред вратата на дебютанта ..

Ключови думи : георги, успя, мача, дерменджиев, национален отбор, стадион васил левски, пореден мач, националния стадион васил, мач без, пред празни трибуни, контрола срещу парагвай, победа лъвовете претърпяха, лъвовете претърпяха загуба, без победа лъвовете