Технически проблем спря светещите LED табла в района на Дунав мост

 utroruse.com
Технически проблем спря светещите  LED табла в района на Дунав мост

Големите светещи LED табла в района на граничната зона на Дунав мост, които информират водачите за актуалната пътна обстановка, не работят заради технически проблем. Екраните, които показват също и актуална...

Виж оригиналната статия в utroruse.com