ЦСКА не успя да надвие и Берое на "Българска армия", Соу с нови пропуски

actualno.com
ЦСКА не успя да надвие и Берое на

Проблемите за ЦСКА във вътрешното първенство продължават, въпреки стабилното представяне на тима в евротурнирите.

Този път "армейците" не успяха да надделеят над Берое и направиха равенство 1:1 в мач от деветия кръг на Първа лига, игран на стадион "Българска армия" в столицата. Двата тима направиха атрактивен двубой, като "червените" имаха игрово предимство, но така и не успяха да стигнат до успеха.

Възпитаниците на Димитър Димитров стояха солидно през първото полувреме, а три минути след почивката поведоха в резултата, след като Гаюс Макута бе оставен съвсем сам в наказателното поле и се разписа с глава от близко разстояние след центриране отдясно на Стив Фуртадо. Д

омакините отговориха бързо и Валентин Антов изравни в 54-та минута с точен изстрел от глава след центриране от корнер на новото попълнение Адалберто Пенаранда. До края на двубоя "армейците" натиснаха в търсене на победата, но гостите успяха да опазят вратата си и да стигнат до точката.

С няколко сериозни пропуска се "отличи" нападателят на "червените" Али Соу, чийто трансфер в Дижон се провали в последните минути на трансферния прозорец.